Tuzemská a zahraniční autobusová doprava Volejte +420 608 400 479

Služby společnosti PULMAN s.r.o.

 

PULMAN s.r.o. Vám nabízí kvalitní dopravní služby moderními-luxusními autobusy vysokých tříd. Zajišťujeme dopravu nejen v zahraničí, ale také i v tuzemsku. Za dobu naši existence jsme dosáhli vysokých kvalit díky bohatým zkušenostem. Setkáte se s příjemnými řidiči a kvalitní péčí. Vybavení autobusů je na nejvyšší možné úrovni. WC, klimatizace, DVD přehrávač, teplé a studené nápoje.

Potřebujete zajistit dopravu většího počtu osob ať již jednorázově, nebo pravidelně ? Můžete se s důvěrou obrátit na naši společnost. Máme v oboru autobusová doprava dostatečné zkušenosti.

Zajišťujeme dopravu dětských kolektivů na školní akce a školní výlety. Zajistíme pro Vás dopravu školních kolektivů na školy v přírodě a lyžařské kurzy.

Cestovním kancelářím nabízíme dlouhodobější spolupráci v oblasti autobusové dopravy za výhodné dlouhodobé ceny. V současné době zajišťujeme dopravu nejen pro českou klientelu, ale i pro klientelu z celého světa po řadě zemí v Evropě.

Naše společnost je orientovaná na zákazníka a na individuální pokrytí jeho specifických potřeb. Nabízíme komfortní a flexibilní dopravní služby a preferujeme dlouhodobé obchodní vztahy.

Udržujeme náš vozový park ve vynikajícím stavu, abychom zajistili stoprocentní spolehlivost naší dopravy a dopravili Vás vždy tam kam chcete a tehdy kdy potřebujete.